sobota 8. října 2016

Návod: Moje nastavení

Sekce Moje nastavení jak již název napovídá slouží k nastavení veškerých vašich údajů, adres, bankovnho účtu atd. Do této části online office se dostanete po příhlášení a kliknutím na Vaši fotku/siluetu a výběrem volby Moje nastavení. Zobrazí se vám následující informace.


Nyní se podíváme na jednotlivé dlaždice, a co lze provést za nastavení:

1. Moje stálé údaje - na této dlaždici jsou viditelné Vaše osobní údaje: jméno, příjmení, datum narození... Na této dlaždici lze změnit Oslovení nebo zadat Akademický titul.
Dále lze doplnit volbou Nahrát obrázek Vaši fotografii, která se po té bude zobrazovat i místo siluety v online office. Fotografii doporučuji doplnit také z důvodu, že se zobrazuje Vašim Upline, takže na setkáních týmu ihned Váš upline ví kdo jste :-)
Volbou Jazyk pro zákaznický office lze změnit jazyk Vašeho office, protože je standardně nastavem podle země Vaší registrace - např. byli jste zaregistrování v polsku, jazyk office bude polština.

2. Kontaktní údaje - zde je uveden Váš email a telefonní číslo, na které jsou vám odesílány emaily a SMS.

3. Oznámení - zde si nastavíte jaké oznámení chcete dostávat a jakou formou - SMS, email nebo kombinace. Po kliknutí na Přizpůsobit preference se Vám ukáže nabídka níže, kde nastavení provést a tlačítkem Uzavřít bude změna provedena.
Doporučuji nechat si zasílat minimálně emaily Shopping News, Novinky z mé Shopping Network a Jen-pro-mne-Service a to z důvodu, aby Vám neuteklo nic z dění ve Vaší síti, nebo newslettery o nabídkách našich partnerů. Tyto informace jsou zasílány max 1. týdně.


4. Bankovní údaje - zde se zadává číslo účtu, na které Vám budou zasílány Vaše odměny z nákupů. Jak číslo bankovního účtu zadat je popsáno v tomto návodu.

5. Moje adresy - zde si vyplňte adresu pro zasílání písemností, případně pro zasílání poukázek našich partnerů pokud nákup proběhne přes online office.

6. Předání údajů dále - tuto volbu doporučuji určitě zaškrtnout. Vaše údaje jsou předávány jen Vašim upline (lidem nad Vámi), a to má význam např. pokud Váš doporučitel nebude aktivní, Vy budete pracovat, tak aby upline měl na Vás kontakty a mohl s Vámi pracovat. Upline uvidí Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a email.

7. Heslo & PIN - na této dlaždici jde změnit uživatelské jméno - pokud to které Vám přidělil systém není zapamatovatelné, heslo a zaslat PIN - jak si nechat zaslat PIN je popsáno v tomto návodu.
Po kliknutí na volbu Změnit uživatelské jméno se Vám zobrazí následující obrazovka:


Máte možnost používat jako přihlašovací jméno Váš email volbou S Vaší e-mailovou Adresou nebo Vámi zvoleným jménem. Vámi zvolené jméno zadáte pomocí volby S vlastním zvoleným uživatelským jménem a v poli přepíšete stávající jméno Vámi zvoleným. Změnu potvdíte heslem a stiskem tlačítka Změnit uživatelské jméno bude změna provedena.

Změna hesla probíhá jako v jiných systémech, zadáte stávající heslo a 2x nové heslo.


Volbou Změnit heslo proběhne uložení nového hesla.

8. Doporučitel - zde vidíte kontakty na Vašeho doporučitele. Vidíte jeho jméno, ID, číslo telefonu a email.
Pokud jste neudělali 6 měsíců žádný nákup, můžete změnit svého doporučitele online - již není potřeba vypisovat papírový formulář, a změna doporučitele je zdarma. Pokud doporučitele můžete změnit, je na této dlaždici zobrazena možnost Aktualizovat doporučitelePo kliknutí na tuto volbu se vám zobrazí obrazovka níže, kde je nutno vyplnit ID a email nového doporučitele. Po kliknutí na Nyní aktualizovat doporučitele odejde novému doporučiteli email z kterého musí nový doporučitel přeregistraci potvrdit. Pečlivě si přečtěte informace nalevo od okna kde vypisujete údaje o novém doporučiteli!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím o diskuzi v rámci slušnosti, a respektování názoru spoludiskutujících. Děkuji.